Asia w BBC Good Food Middle East – artykuł

6 Apr

BBC Good Food

Ci z Was, którzy czytają mojego Fanpage’a na Facebooku widzieli już wczoraj zapowiedź tego wpisu. W kwietniowym BBC Good Food Middle East ukazał się artykuł o kuchni polskiej, do którego udzielałam wywiadu i gotowałam polskie dania. Odkąd przyjechałam do Dubaju i zobaczyłam na półce tę gazetę, marzyłam, żeby napisać dla nich artykuł lub żeby mój blog ukazał się na ostatniej stronie, gdzie promowani są blogerzy. Sądziłam, że będzie to niemożliwe, bo mimo wszystko mój blog jest w języku polskim i nie zamierzam tego zmieniać. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie, kiedy 3 tygodnie temu w mojej skrzynce mailowej zauważyłam wiadomość z zaproszeniem na wywiad i prośbą o przygotowanie trzech tradycyjnych polskich dań. Mieszkając w Dubaju zadanie było nieco utrudnione, bo nie mam tu niektórych istotnych składników, więc musiałam dostosować menu do panujących warunków. W wyborze pomogła mi moja niezawodna Mama, za co bardzo jej dziękuję.

Artykuł znajdziecie w poniższym linku, za miesiąc będzie również dostępny na stronie BBC Good Food ME. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Muszę przyznać, że miałam wielką tremę, bo jestem świadoma, że wpłynie on w jakiś sposób na postrzeganie Polski przez obcokrajowców mieszkających na Bliskim Wschodzie. Po drugie wiem, że z moimi spostrzeżeniami może nie zgodzić się część Polonii mieszkająca na Bliskim Wschodzie. Cieszę się jednak, że artykuł powstał, i że polska kuchnia została w jakiś sposób wypromowana.

Miłego czytania i czekam na Wasze wrażenia!

Asia

BBC Good Food Article

Related posts:

Tags: , , , , ,

7 Responses to “Asia w BBC Good Food Middle East – artykuł”

 1. m-m 7. April 2014 at 08:01 #

  Bardzo ciekawy wywiad, ozdobiony pięknymi zdjęciami. BRAWO !!!!!!!!!!!

 2. Kasiu 8. April 2014 at 22:44 #

  Gratulacje :)

 3. Magda 14. May 2014 at 17:36 #

  Czesc, gratuluje artykulu! Wogole swietny blog na ktorego wpadlam przypadkiem szukajac fajnych informacji o Dubaju. Ja mieszkam w Chicago I wlasnie wraz z mezem wybieram sie do Dubaju w czerwu…biznes+pleasure, na conference (stad bez wyborku wybieramy sie w czerwcu), po konferencji zamiezamy zwiedzac ten piekny kraj, gdyz jeszcze tam nas nie bylo. Napewno uzyjemy kilka wskazowek z Twojego bloga!

  • asia 21. May 2014 at 16:16 #

   Hej Magda! Bardzo się cieszę, niestety mnie nie będzie w Dubaju, żebym mogła Wam pomóc, ale jakbyś miała pytania, to pisz: asia@asiathinksthings.com. Pozdrowienia!

 4. przepis na naleśniki 2. July 2014 at 22:48 #

  super! gratulacje :)

 5. omlet 9. July 2014 at 00:08 #

  Gratuluje i trzymam kciuki za Ciebie :)

 6. jedzzapetytem.pl 25. August 2015 at 08:04 #

  Swietnie! Wielkie gratulacje!

Cieszę się, że trafiłeś na mojego bloga!
Z chęcią poznam Twoją opinię!
Dziękuję za komentarze i pozdrawiam, Asia